Tre Ljuslyktor, Ice cube, Göran Wärff för Kosta Boda, Höjd: ca 9cm, signerad samt numrerade Skickas med postpaket.
Auktnr | SE11.20240514.A33043 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 800 kr |
Stänger | 2024-05-14 14:00:00 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 299 kr |
14/5 14:00 | ABV1866 | 800 kr |